| Prekės ženklas | Logitech |
|---|---|
| Svoris | 650g |
| Spalva | Juoda |
| Apšvietimas | Ne |
| Belaidis prijungimas | Taip |
| Ryšio tipas | 2.4GHz, USB |
| Forma | Simetriškos |
| Įrenginio svoris | 60g |
| Jutiklis | HERO 2 |
| DPI | 44000 |
| Apklausos rodiklis | 1000 Hz |
| Pagreitis | 88 G |
| IPS | 888 |
| Mikro jungiklio tipas | Optinis |
| Mygtukų kiekis | 5 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Darbo laikas | 90h |
0.0
bendrai
(0 klientų atsiliepimai)
Kol kas atsiliepimų nėra.




