| Bränd | Logitech |
|---|---|
| Kaal | 650g |
| Värv | Must |
| Valgustus | Ei |
| Juhtmevaba ühendus | Jah |
| Ühenduse tüüp | 2.4GHz, USB |
| Vormid | Sümmeetrilised |
| Seadme kaal | 60g |
| Andur | HERO 2 |
| DPI | 44000 |
| Küsitluse määr | 1000 Hz |
| Kiirendus | 88 G |
| IPS | 888 |
| Mikrolüliti tüüp | Optiline |
| Nuppude arv | 5 |
| Aku tüüp | Aku |
| Tööaeg | 90h |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.




