| Zīmols | Logitech |
|---|---|
| Svars | 650g |
| Krāsa | Melna |
| Apgaismojums | Nē |
| Bezvadu savienojums | Jā |
| Savienojuma veids | 2.4GHz, USB |
| Forma | Simetriskas |
| Ierīces svars | 60g |
| Sensors | HERO 2 |
| DPI | 44000 |
| Aptaujas frekvence | 1000 Hz |
| Akselerācija | 88 G |
| IPS | 888 |
| Mikroslēdža tips | Optiskais |
| Pogu daudzums | 5 |
| Baterijas tips | Akumulators |
| Darba laiks | 90h |
0.0
kopumā
(0 klientu atsauksmes)
Vēl nav atsauksmes.




