| Brand | AOC |
|---|---|
| Weight | 11kg |
| Color | Black |
| Curved screen | No |
| Screen types | IPS |
| Screen sizes | 27" |
| Screen resolution | 1920 × 1080 (FHD), 3840 x 2160 (UHD) |
| Refresh rate | 160 Hz, 320 Hz |
| Response time | 0.5 ms, 0.3 ms |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Brightness | 400 cd/m² |
| Contrast | 1000:1 |
| V-Sync | G-Sync, Adaptive Sync |
| Bluelight reducing | Yes |
| Height adjustable | Yes |
| Pivot function | Yes |
| VESA mounts | 100×100 mm |
0.0
overall
(0 customer reviews)
There are no reviews yet.









