| Brändi | AOC |
|---|---|
| Paino | 11kg |
| Väri | Musta |
| Kaareva näyttö | Ei |
| Näyttötyypit | IPS |
| Näytön koot | 27" |
| Näytön resoluutio | 1920 × 1080 (FHD), 3840 x 2160 (UHD) |
| Virkistystaajuus | 160 Hz, 320 Hz |
| Vasteaika | 0.5 ms, 0.3 ms |
| Kuvasuhde | 16:9 |
| Kirkkaus | 400 cd/m² |
| Kontrasti | 1000:1 |
| V-Sync | G-Sync, Adaptive Sync |
| Уменьшение синего света | Kyllä |
| Korkeus säädettävissä | Kyllä |
| Pivot-toiminto | Kyllä |
| VESA-kiinnikkeet | 100×100 mm |
0.0
yhteensä
(0 asiakasarvostelua)
Arvosteluja ei ole vielä.









