| Bränd | AOC |
|---|---|
| Kaal | 11kg |
| Värv | Must |
| Kumer ekraan | Ei |
| Ekraani tüübid | IPS |
| Ekraani suurused | 27" |
| Ekraani resolutsioon | 1920 × 1080 (FHD), 3840 x 2160 (UHD) |
| Ekraani värskendussagedus | 160 Hz, 320 Hz |
| Reaktsiooniaeg | 0.5 ms, 0.3 ms |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Heledus | 400 cd/m² |
| Kontrast | 1000:1 |
| V-Sync | G-Sync, Adaptive Sync |
| Sinise valguse vähendamine | Jah |
| Kõrgus reguleeritav | Jah |
| Pöördfunktsioon | Jah |
| VESA kinnitused | 100×100 mm |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.









