| Zīmols | AOC |
|---|---|
| Svars | 11kg |
| Krāsa | Melna |
| Izliekts ekrāns | Nē |
| Ekrāna tipi | IPS |
| Ekrāna izmēri | 27" |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 × 1080 (FHD), 3840 x 2160 (UHD) |
| Ekrāna frekvence | 160 Hz, 320 Hz |
| Reakcijas laiks | 0.5 ms, 0.3 ms |
| Malu attiecība | 16:9 |
| Spilgtums | 400 cd/m² |
| Kontrasts | 1000:1 |
| Vertikālā Sinhronizācija (V-Sync) | G-Sync, Adaptive Sync |
| Zilās gaismas samazināšana | Jā |
| Regulējams augstums | Jā |
| Pagrieziena funkcija | Jā |
| VESA stiprinājumi | 100×100 mm |
0.0
kopumā
(0 klientu atsauksmes)
Vēl nav atsauksmes.









