| Zīmols | Arctic |
|---|---|
| Svars | 4kg |
| Krāsa | Melna |
| Apgaismojums | Nē |
| Diagonāle | 17-27" |
| Monitoru turētāju daudzums | 2 |
| Ieteicamais svars | Līdz 15 kg |
| VESA stiprinājums | 100×100 mm, 75x75 mm |
0.0
kopumā
(0 klientu atsauksmes)
Vēl nav atsauksmes.





