| Brand | AOC |
|---|---|
| Weight | 15kg |
| Color | Black |
| Curved screen | Yes |
| Screen types | OLED |
| Screen sizes | 34" |
| Screen resolution | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Refresh rate | 175 Hz |
| Response time | 0.03 ms |
| Aspect ratio | 21:9 |
| Brightness | 1000 cd/m² |
| Contrast | 1.5M:1 |
| V-Sync | Freesync Premium, G-Sync, Adaptive Sync |
| Bluelight reducing | Yes |
| Height adjustable | Yes |
| Pivot function | No |
| VESA mounts | 100×100 mm |
0.0
overall
(0 customer reviews)
There are no reviews yet.








