| Bränd | AOC |
|---|---|
| Kaal | 15kg |
| Värv | Must |
| Kumer ekraan | Jah |
| Ekraani tüübid | OLED |
| Ekraani suurused | 34" |
| Ekraani resolutsioon | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Ekraani värskendussagedus | 175 Hz |
| Reaktsiooniaeg | 0.03 ms |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Heledus | 1000 cd/m² |
| Kontrast | 1.5M:1 |
| V-Sync | Freesync Premium, G-Sync, Adaptive Sync |
| Sinise valguse vähendamine | Jah |
| Kõrgus reguleeritav | Jah |
| Pöördfunktsioon | Ei |
| VESA kinnitused | 100×100 mm |
0.0
üldine
(0 kliendi arvustust)
Arvustusi pole veel.








