| Prekės ženklas | AOC |
|---|---|
| Svoris | 15kg |
| Spalva | Juoda |
| Išlenktas ekranas | Taip |
| Ekrano tipai | OLED |
| Ekrano dydžiai | 34" |
| Ekrano skiriamoji geba | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Ekrano atnaujinimo dažnis | 175 Hz |
| Atsakymo laikas | 0.03 ms |
| Kraštinių santykis | 21:9 |
| Ryškumas | 1000 cd/m² |
| Kontrastas | 1.5M:1 |
| V-Sync | Freesync Premium, G-Sync, Adaptive Sync |
| Mėlynos šviesos mažinimas | Taip |
| Reguliuojamas aukštis | Taip |
| Pasukimo funkcija | Ne |
| VESA tvirtinimai | 100×100 mm |
0.0
bendrai
(0 klientų atsiliepimai)
Kol kas atsiliepimų nėra.








