| Brändi | AOC |
|---|---|
| Paino | 15kg |
| Väri | Musta |
| Kaareva näyttö | Kyllä |
| Näyttötyypit | OLED |
| Näytön koot | 34" |
| Näytön resoluutio | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Virkistystaajuus | 175 Hz |
| Vasteaika | 0.03 ms |
| Kuvasuhde | 21:9 |
| Kirkkaus | 1000 cd/m² |
| Kontrasti | 1.5M:1 |
| V-Sync | Freesync Premium, G-Sync, Adaptive Sync |
| Уменьшение синего света | Kyllä |
| Korkeus säädettävissä | Kyllä |
| Pivot-toiminto | Ei |
| VESA-kiinnikkeet | 100×100 mm |
0.0
yhteensä
(0 asiakasarvostelua)
Arvosteluja ei ole vielä.








