| Zīmols | AOC |
|---|---|
| Svars | 15kg |
| Krāsa | Melna |
| Izliekts ekrāns | Jā |
| Ekrāna tipi | OLED |
| Ekrāna izmēri | 34" |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3440 x 1440 (WQHD) |
| Ekrāna frekvence | 175 Hz |
| Reakcijas laiks | 0.03 ms |
| Malu attiecība | 21:9 |
| Spilgtums | 1000 cd/m² |
| Kontrasts | 1.5M:1 |
| Vertikālā Sinhronizācija (V-Sync) | Freesync Premium, G-Sync, Adaptive Sync |
| Zilās gaismas samazināšana | Jā |
| Regulējams augstums | Jā |
| Pagrieziena funkcija | Nē |
| VESA stiprinājumi | 100×100 mm |
0.0
kopumā
(0 klientu atsauksmes)
Vēl nav atsauksmes.








